Poznajmy się... 

Moja misja to inspirowanie i dostarczanie wiedzy na najwyższym poziomie.  Wierzę, że każda osoba może osiągnąć sukces jeśli otrzyma odpowiednie narzędzia do rozwoju.

Kamila Dąbrowska - dyplomowana wizażystka, absolwentka krakowskiej szkoły wizażu i charakteryzacji FAM, pedagog. Vice Mistrzyni Młodych Talentów o Puchar Red Diamond na targach Beauty Forum 2016. Zajmuje się szkoleniami dla osób pasjonujących się, pracujących i prowadzących działalności w branży Beauty. Pomagam firmą organizować wydarzenia i eventy z branży Beauty.

Prowadzi i organizuje liczne szkolenia z zakresu wizażu dla klientów indywidualnych, profesjonalistów i firm. W szkoleniach, które organizowała wzięło udział kilkaset osób. Z wielką radością obserwuje rozwój i sukcesy uczestników szkoleń. Współpracuje z najlepszymi wizażystami z całej polski. Pomaga firmą tworzyć profesjonalny wizerunek do sesji zdjęciowych ich pracowników oraz modeli i modelek, którzy reklamują produkty.


Autorskie projekty:

  1. #ROZWOJOWAMAKIJAŻYSTKA - Spotkania dla kobiet z branży Beauty. To projekt co miesięcznych spotkań, podczas których kobiety działające w branży Beauty co miesiąc poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe inspiracje od Ekspertów, którzy są zapraszani na wydarzenie. Nasze wartości to: ROZWÓJ- WIEDZA- PASJA - BIZNES

  2. #WYZWANIEROZWOJOWAMAKIJAŻYSTKA - to czteromiesięczny projekt podczas którego uczestniczy uczą się systematycznie planować swoje działania, budować swoją markę, rozwijać Social Media, tworzą wizerunek Eksperta. Misją projektu jest nauka, pomoc i motywacja uczestników do świadomego planowania, realizowania określonych przez siebie celów.

Od 2018 roku organizuje coroczne Spotkanie uczestników wszystkich szkoleń, podczas którego przyzwane są wyróżnienia dla uczestników szkoleń Akademii wizażu Kami Dąbrowska:

  • Wyróżnienie Rozwój Roku

  • Wyróżnienie Kreatywność Roku

  • Wyróżnienie Kobieta Biznesu